Skip to content

Specjalność: radiestezja

Radiesteta zajmuje się wykrywaniem źródeł emitowania energii i badaniem pozazmysłowych oddziaływań na organizm człowieka. Ocena stanu energetycznego pacjenta ma na celu znalezienie przyczyny uporczywych dolegliwości oraz polepszenie jego zdrowia i samopoczucia. Radiesteta ma wiedzę i umiejętności, a także odpowiedni sprzęt, co pomaga mu zidentyfikować źródło problemów i ukierunkować przepływającą w ciele energię w taki sposób, aby korzystnie wpłynąć na zdrowie pacjenta. Podczas terapii oczyszcza jego aurę i wyrównuje energię, co ma na celu poprawę jego kondycji psychicznej i fizycznej.
Radiesteta sprawdza również, czy przyczyna wszelkich dolegliwości nie znajduje się w najbliższym otoczeniu pacjenta i nie wywiera na niego negatywnego wpływu. Jeśli tak, robi wszystko, by ją wyeliminować. Znaczna część radiestetów skupia się na żyłach wodnych i ich szkodliwym promieniowaniu dla ludzi oraz ich neutralizacji. Świadczą oni usługi z zakresu ekspertyzy dla domów, mieszkań i innych budynków mieszkalnych czy ocen radiestezyjnych działek z wyznaczeniem najlepszego miejsca pod zabudowę.
Zabieg radiestezji odbywa się za pomocą oddziaływania wahadłem nad ciałem pacjenta lub na odległość. Radiesteci w zależności od potrzeb pacjenta do terapii wykorzystują różne rodzaje wahadeł, np. wahadła z akumulatorkiem jakiegoś mikroelementu, które bywa pomocne przy leczeniu niektórych schorzeń. Każde wahadło ma odmienne właściwości i jest pomocne w określonych sytuacjach. Wahadła pomagają wykryć cieki wodne, jak i umożliwiają szeroko rozumianą pracę z energiami pacjenta.
Kiedy warto skorzystać z pomocy radiestety? Radiestezja bywa pomocna w leczeniu schorzeń, których przyczynę trudno jest wskazać, jak również wtedy, gdy zaburzeniu uległo biopole człowieka, a energie zostały zaburzone.
Nie ma przeciwwskazań do stosowania radiestezji. Każdy, kto wierzy, że tego typu zabieg może mu jakkolwiek pomóc, może z niego bez obaw skorzystać.

Avatar
Agnieszka Trzeciak (Opinie: 0)
BIOMED
ul. Fabryczna 2
98-300, Wieluń
Avatar
Justyna Trojanowska (Opinie: 0)
INNOVA
ul. Derdowskiego 9-11
81-369, GDYNIA
Avatar
Andrzej Kawka (Opinie: 0)
Klinika Medycyny Zintegrowanej KawkaJe
ul. Tuwima 13
43-173, Łaziska Górne
Avatar
Elżbieta i Szymon Spolankiewicz (Opinie: 0)
Akademia WIEM Sp. z o.o.
ul. Szkolna 47
64-720, Lubasz
Avatar
Włodzimierz Dzięgielewski (Opinie: 0)
Holistyczne Uzdrawianie
ul. Lisowska 29
01-820, WARSZAWA
Avatar
Piotr Wróbel (Opinie: 0)
Piotr Wróbel-Masażysta&Reiki
ul. Kobielska 19/8
04-389, Warszawa
Avatar
Ilona Burzyńska (Opinie: 0)
Instytut Zdrowia i Urody Ilona Burzyńska
ul. Badestinusa 39
41-814, Zabrze